Projekti

Līdz šim īstenoti vairāki sabiedrībai noderīgi pasākumi:

2010.gada 15.aprīlī sadarbībā ar Rīgas domi un biedrību „Latvijas Zaļā josta” organizēta atklātā diskusija par Rīgas pilsētas kandidēšanu uz Eiropas Zaļās galvaspilsētas titulu.

2011.gada 28.februārī sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) LVZSA rīkoja ekskursiju, kura sniedza iespēju studentiem iepazīties ar VARAM struktūru, darbiniekiem, ikdienas darbu, kā arī ar vides politikas dokumentu veidošanas procesu.

2011.gada 30.aprīlī „Lielās talkas" ietvaros LVZSA biedri talkoja Lielvārdē. Sakopām un stādījām ozoliņus piemiņas vietā - Kačas kalnā.Apskati bildes šeit.

2011.gada 25.maijā LVZSA aizsāka savu pieredzi neformālo diskusiju organizēšanā. Diskusija „Vai esam gatavi maksāt vairāk zaļā dzīvesveida dēļ?” par ekoprecēm un ekonomiskajām spuldzēm klātesošajiem likās  ļoti saistoša un diskusijas raisoša. Bildes no diskusijas apskati šeit.

2011.gada 25.oktobrī LVZSA ieguva 2.vietu konkursāVides zinātnes balva 2011” nominācijā „Vides aktīvistu grupa”.

2011.gada decembrī līdz 2012.gada martam tika organizēts diskusiju cikls „Pilsētvides plānošana”, kura ietvaros norisinājās 3 diskusijas - „Zaļā arhitektūra, būvniecība”, „Publiskās ārtelpas plānošana” un „Zaļā pārvietošanās”.

2012.gadā ar programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu tika realizēts projekts „Vienoti Vidē”. Projekts vienoja kopā 200 dalībniekus- skolēnus no Latvijas 4 reģioniem. Projekta uzdevumi bija sniegt jauniešiem informāciju par veselīgu dzīvesveidu, lietderīgu enerģijas izmantošanu, ūdens resursu taupīšanu, iekštelpu gaisa kvalitāti, atjaunojamiem enerģijas avotiem, kā arī atkritumu apsaimniekošanu. Visas plānotās aktivitātes bija vērstas uz izpratnes veidošanu caur teorētisko pamatojumu un praktiskiem piemēriem. Bildes no projekta apskati šeit.